VÝKUP / PROTIÚČET - Dostanete nejvyšší možnou výkupní cenu

Specializujeme se na výkup zánovních vozů vyšší střední třídy, nicméně vykupujeme vozy všech značek i druhů. Váš automobil od vás nejen odkoupíme, ale také se postaráme o veškeré formality spojené s prodejem a za vůz převezmeme záruku a odpovědnost. 

Než podlehnete slibům jiných prodejců, přijeďte se k nám přesvědčit, že u nás slovo platí a že vše lze vyřešit rychle a seriózně. Ocenění vozu trvá obvykle několik desítek minut a pokud zákazník souhlasí s nabídnutou cenou, jsme připraveni ihned konat. Následuje tak podpis smlouvy a okamžité vyplacení hotovosti*.

Problém nenastane ani ve chvíli, kdy je vůz předmětem leasingu nebo úvěru. I takový vůz vykoupíme a váš finanční závazek vůči bance od vás samozřejmě převezmeme.

Proč prodat vůz právě nám?

Garantujeme velmi seriózní výkupní cenu, kterou vám vyplatíme ihned v hotovosti*. Vozy po prvním majiteli s průkaznou servisní historií oceníme ještě mnohem více. Každou výkupní cenu vám zdůvodníme, abyste věděli, že nabízená cena je opravdu nejvyšší možná.

 • individuální přístup ke všem zákazníkům
 • rychlé vyřízení
 • peníze ihned a na ruku*
 • s prodejem končí vaše starosti
 • přebíráme záruku a odpovědnost za váš vůz
 • nemusíte řešit žádné formality spojené s prodejem

Při vyplácení vykoupených vozů se samozřejmě řídíme Zákonem č. 254/2004 Sb., o omezení plateb v hotovosti. Tento zákon nám dovolí provádět hotovostní platby do maximální výše 270 000 Kč. Vyšší částky pak tedy musíme provést bezhotovostně převodem na účet prodávajícího.

 

Komisní prodej

Chcete prodat váš vůz, o nic se nestarat a sami si určit prodejní cenu? Pak je pro vás výhodný komisní prodej vozu, se kterým máme bohaté zkušenosti. Stačí, když svůj vůz přivezete do našeho showroomu a my jej obratem připravíme do prodeje. Přistavením vozu končí vaše starosti s prodejem vozu.

Specializujeme se na komisní prodej zánovních vozů vyšší střední třídy, ideálně po prvním majiteli a s jasně průkaznou a přesně doloženou servisní historií.

Jaké jsou výhody komisního prodeje?

 • inzerujeme na všech významných prodejních portálech
 • vůz neustále udržujeme v čistém a provozu schopném stavu
 • naše prodejní plocha je monitorována 24/7 (vč. ostrahy)
 • peníze vyplácíme ihned po prodeji vašeho vozu
 • vyřídíme veškerou agendu spojenou s prodejem

 

Náš prodejní tým

Petr Cích Vedoucí prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
Martin Šnebergr Vedoucí provozovny + 420 720 022 912 snebergr@emotion-cars.cz
Recepce Prodej vozů / Autoservis + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu prostřednictvím našeho prodejního týmu
Zaškrtnutím políčka souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů do databáze zákazníků, za účelem další nabídky našich služeb (nepovinné)

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým zákazníkem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno
Za účelem zlepšení našich služeb využívají naše stránky EMOTION CARS soubory cookies. Rozumím a souhlasím.