Autoservis

Pravidelné servisní / garanční prohlídky

Zaměřujeme se na pravidelné servisní / garanční prohlídky všech osobních i užitkových vozů. I když nejsme autorizovaným servisem, každý servisovaný vůz dostává odbornou péči přesně dle technických podmínek a předpisů nastavených konkrétním výrobcem vozu. Používáme výhradně kvalitní značkové provozní kapaliny a náplně, filtry i drobné součástky. Svěřte svůj vůz do péče EMOTION CARS Autoservisu, kde se můžete spolehnout na kvalitní a odbornou servisní péči.

Svůj servisní termín si rezervujte na tel. + 420 720 022 913 nebo e-mailu info@emotion-cars.cz

 

Autoservis

Jsme profesionální autoservis, který pro vás zařídí veškeré záruční i pozáruční opravy. O váš vůz se postaráme profesionálně, navíc díky kvalitnímu a komplexnímu vybavení v nejkratším možném termínu. Také jsme autorizovaným servisem pro řešení záručních oprav z prodloužené záruky DEFEND Insurence.

Pneuservis

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. Prodáváme pneumatiky nové i použité, všech rozměrů a značek, včetně duší a příslušenství. Výběr vhodné pneumatiky s vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího vašim požadavkům.

Rychloservis

Potřebujete provést na vašem voze drobné úpravy, na které si sami netroufáte? Vyberte si náš rychloservis, kde za vás vše udělají odborníci. Rychloservis je zárukou, že bude vše hotové opravdu rychle. Veškeré práce, jako např. výměna brzdové kapaliny či výměna kol, se u nás provádějí v podstatě na počkání.

 

Autolakovna

Nabízíme komplexní lakýrnické práce nových i poškozených celků a dílů. Provádíme opravy drobných poškození laku (škrábance, rýhy) i celolak všech vozů. Odstraníme škrábance, odřeniny nebo zmatněný lak.

Autoklempířství

Provádíme opravy karosérií všech typů vozů. Využíváme nejmodernější technologie v opravě karoserií. Provádíme samozřejmě i rovnání všech typů karoserií na rovnací stolici. Opravujeme také hliníkové či plastové díly.

Autoskloservis

Provádíme výměny čelních, bočních i zadních autoskel na všech osobních vozech. Při výměně autoskel používáme pouze takové materiály, které svoji kvalitou splňují přísné standardy materiálů používaných v prvovýrobě vozidel.

 

Likvidace pojistných událostí

Jsme smluvním partnerem pojišťoven, u kterých vám zajistíme kompletní likvidaci pojistné události - od ohlášení a doložení škody, následné opravy až po finální vyřízení pojistného plnění. U ostatních pojišťoven zajistíme návštěvu a prohlídku pověřeného likvidátora vaší pojišťovny.

Pick-up servis

Nemáte čas odvézt svůj vůz do servisu? Nevadí, my se o něj postaráme - váš vůz vyzvedneme přímo u vás! Díky našemu pick-up servisu ušetříte čas a můžete se v klidu věnovat jiným záležitostem. Následně, po provedeném servisním úkonu, vám vozidlo opět vrátíme.

Náhradní vůz

Nabízíme i náhradní vozy pro případ, kdy potřebujete zůstat mobilní. Při převzetí vozu do našeho servisu vám nabídneme možnost zapůjčení některého z našich náhradních vozidel. Snažíme se zapůjčovat náhradní vozy podobné kategorie jako ten, který máte v servisu.

 

Odtahová služba

Rozhodl se váš vůz náhle stávkovat? Obraťte se na nás! Pomůžeme vám s odtahem nepojízdného i nabouraného vozu k nám do servisu. Samozřejmostí je i zajištění náhradního vozu, který si můžete vybrat z nabídky naší Autopůjčovny.

Zajištění STK

Vaše vozidlo zkontrolujeme a připravíme na provedení STK. V případě zájmu samozřejmě zařídíme celou kontrolu za vás. Vozidlo tak zanecháte u nás v servisu a po provedení kontroly si vozidlo s platnou STK zase u nás vyzvednete. Jen tak, prostě bez starostí.

Detailní péče o váš vůz

Pravidelnou péčí o interiér i exteriér svého vozu prodloužíte životnost jeho jednotlivých částí a vytvoříte příjemně čisté a voňavé prostředí pro vaše cestování. Pravidelné mytí vozu je také zásadním předpokladem pro zachování kvalitního laku karoserie.

 

Autoservis

Naším cílem je mít všechny potřebné služby na jednom místě. Důležité je, že se o vás postaráme i po koupi vozu. Pro naše klienty garantujeme zvýhodněnou hodinovou sazbu a slevu na náhradní díly. Náš autoservis pro vás zařídí veškeré záruční i pozáruční opravy. Také jsme autorizovaným servisem pro řešení záručních oprav z prodloužené záruky DEFEND Insurence.

Náš profesionální autoservis nabízí 

 • veškeré servisní práce na osobních a užitkových vozech
 • autodiagnostika
 • možnost prohlídky vozidla před koupí a posouzení stavu včetně odhadu ceny opravy
 • pravidelné servisní prohlídky
 • preventivní prohlídky stavu vozu před dovolenou
 • výměny sad rozvodů
 • výměny olejů, filtrů a provozních kapalin
 • opravu/výměnu brzdových systémů, výrobu brzdových trubiček na míru
 • výměnu tlumičů, čepů, řízení a ostatních částí podvozkových skupin
 • opravu/výměnu výfukových systémů a katalyzátorů
 • výměnu spojek
 • diagnostika a seřízení motorů
 • autoelektrika
 • opravu/výměnu starterů a alternátorů
 • servis klimatizací
 • prodej a montáž tažných zařízení (jsme certifikovaným pracovištěm)
 • příprava vozu na STK + ME
 • zajištění STK + ME
 • veškeré další mechanické opravy
 • zajištění geometrie

 

Pneuservis

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. Prodáváme pneumatiky nové i použité všech rozměrů a značek, včetně duší a příslušenství. V široké nabídce jsou zastoupeny všechny renomované značky od běžných po méně známé. Výběr vhodné pneumatiky s vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího vašim požadavkům.

 • prodej nových a použitých pneu, ALU disků, ocelových disků a příslušenství
 • kompletní pneuservis osobních a užitkových vozů na počkání i bez objednání
 • opravy průrazů pneu
 • kontrola vyvážení pneu
 • zajištění opravy/rovnání ALU disků
 • ekologická likvidace starých pneu
 • sezónní uskladnění
 • odborná pomoc a doporučení při výběru nových pneu
 • firmám a stálým klientům nabízíme slevy

 

Náš tým

Petr Ezechiáš Vedoucí prodeje + 420 720 022 915 ezechias@emotion-cars.cz
Vladimír Kozderka Vedoucí servisu + 420 720 022 912 kozderka@emotion-cars.cz
Petr Cích Specialista prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
David Jiřík Spolumajitel / Auta na objednávku + 420 777 807 126 jirik@emotion-cars.cz
Michal Parkán Asistent prodeje parkan@emotion-cars.cz
Kateřina Svobodová Recepce + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu
Souhlasím s uložením osobních údajů do databáze, za účelem nabídky našich služeb (nepovinné)

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým klientem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno