Financování

EMOTION CARS "OPERÁK" - Chcete jezdit zánovním vozem a platit nízké splátky?

S naším speciálním programem EMOTION CARS "OPERÁK" získáte nízké měsíční splátky, tolik vyžadovanou flexibilitu a hlavně jasné podmínky celého financování. Při pořízení vozu společně stanovíme zůstatkovou cenu vozu (poslední navýšenou splátku), se kterou pak můžete po celou dobu financování počítat.

Navíc rozhodnoutí o způsobu ukončení smlouvy můžete vyslovit až v průběhu resp. na konci financování. Právě to může být někdy velmi důležitý faktor, protože i vaše potřeby se mohou v budoucnu měnit.

Počáteční akontace

Sami si zvolíte výši počáteční platby (akontace), která musí být minimálně 10% z celkové pořizovací ceny vybraného vozu. Jako akontace může klidně posloužit váš současný vůz.

Pravidelné a příznivé měsíční splátky

Díky předem známé zůstatkové ceně vozu můžete dosáhnout na příznivé měsíční splátky, aniž byste museli protahovat dobu splácení vozu na více než 60 měsíců.

Poslední navýšená splátka

na konci financování se rozhodnete o dalším postupu. Svůj vůz můžete doplatit, odprodat nám zpět a nebo si z naší nabídky vybrat další nový vůz. A začít tak vlastně od začátku :-)

 

Jaké výhody vám přinese EMOTION CARS "OPERÁK"?

  • vlastnictví vozu od prvního dne financování
  • průběh financování dle skutečných potřeb
  • 4 možnosti způsobu ukončení smlouvy
  • nízké pravidelné měsíční splátky
  • jednorázový odpočet DPH

Operativní leasing je moderní forma financování (provozování) automobilů. Má jistě mnoho výhod, ale také mnoho nepříjemných úskalí. 
Musíte např. dopředu vědět, kolik kilometrů s vozem najedete. Nejhorší, co vás čeká, je ale ukončení smlouvy a vrácení vozu. Sebemenší poškození vám bude dost draze doúčtováno a veškeré výhody operativního leasingu budou najednou pryč.

S naším speciálním programem EMOTION CARS "OPERÁK" se ale podobná situace nikdy nestane. Neřešíme ani najeté kilometry, ani případné poškození vozu.

EMOTION CARS "OPERÁK" vám dává absolutní svobodu. Sami si zvolíte počáteční platbu (akontace již od 10%), počet splátek a zůstatkovou cenu vozu. Tím dosáhnete výše splátky, která pro vás bude přijatelná.
 Před poslední splátkou (navýšenou o zůstatkovou cenu), se můžete rozhodnout, jestli si vůz chcete ponechat a doplatit hotově, nebo zůstatkovou cenu profinancovat. Dále máte možnost nám vůz odprodat a opět si vybrat vůz z naší nabídky.

Samozřejmě lze tento finanční produkt použít i na úplně nový vůz. Pokud je vaší volbou nový vůz rozhodně se na nás obraťte, protože máme velkoodběratelské smlouvy s dealery všech značek a vždy vám nabídneme nejvýhodnější cenu.

Pokud si v naší nabídce vůz nevyberete, můžete vyžít naší služby Objednávky vozu dle individuálních požadavků. Pokud jste si vůz vyhlédli mimo náš autosalon, rádi vám tento revoluční finanční produkt zprostředkujeme i na takový vůz.

VYSVĚTLENÍ PRODUKTU OPERÁK. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku. Výsledné částky v kalkulovaných příkladech splátek jsou pouze orientační, nejsou závazné, ani finální. Konečná výše úvěru je závislá na bonitě klienta, stáří a ceně kupovaného vozidla nebo jeho zabezpečení.

 

POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Díky mnohaletým obchodním vztahům máme pro své klienty ty nejlepší podmínky na trhu. Nabízíme maximální možné slevy. Sami se přesvědčte, že pojištění vozu je ta poslední věc, která by měla ovlivnit výběr vozu. Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu vlastníkovi vozidla, provozovateli/držiteli vozidla či řidiči vozidla, tedy všem osobám, které odpovídají za újmu způsobenou provozem vozidla.

Kromě povinného ručení nabízíme samozřejmě sjednání také havarijního pojištění. A to za stejně výhodných podmínek, troufáme si tvrdit, že za nejlepších možných podmínek na našem trhu. Havarijní pojištění slouží k ochraně auta před škodou způsobenou přírodními živly nebo škodou způsobenou havárií, odcizením, vandalismem či při neoprávněném užití auta. Při uzavření havarijního pojištění vám pojišťovna v uvedených případech vyplatí náhradu škody, kterou na automobilu utrpíte. Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním autě, v případě zavinění druhou osobou je škoda hrazena z povinného ručení viníka.

POJIŠTĚNÍ GAP

GAP je speciální doplňkové pojištění (připojištění) k havarijnímu pojištění. Proč byste si měli GAP pojištění sjednat? Většina havarijních pojistek je totiž sjednána na cenu obvyklou (tedy na cenu, která odpovídá ceně vozidla těsně před havárií) a při jeho totálním zničení či dokonce odcizení pojistné plnění nestačí na nákup stejného nového vozu. Speciální pojištění GAP ale tento nedostatek řeší a při totálním zničení či odcizení bude vyplaceno pojistné plnění v hodnotě nového vozu.

 

Náš tým

Petr Ezechiáš Vedoucí prodeje + 420 720 022 915 ezechias@emotion-cars.cz
Vladimír Kozderka Vedoucí servisu + 420 720 022 912 kozderka@emotion-cars.cz
Petr Cích Specialista prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
David Jiřík Spolumajitel / Auta na objednávku + 420 777 807 126 jirik@emotion-cars.cz
Michal Parkán Asistent prodeje parkan@emotion-cars.cz
Kateřina Svobodová Recepce + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu
Souhlasím s uložením osobních údajů do databáze, za účelem nabídky našich služeb (nepovinné)

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým klientem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno