Nové vozy

V případě, že si nevyberete z nabídky našich zánovních a předváděcích vozů, máme pro vás zajímavé řešení v podobě pořízení úplně nového vozu za velmi výhodnou velkoobchodní cenu.

Nabízíme vám možnost koupě úplně nového skladového vozu nebo objednávku vozu dle přesné individuální specifikace, s následným zadáním vozu do výroby.

Prodej úplně nových vozů přinášíme jako smluvní velkoobchodní partner zavedených českých dealerů vozů Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Škoda, Toyota nebo Volkswagen.

 • společně vybereme přesnou specifikaci vašeho nového vozu
 • náš prodejní tým připraví nabídku na konkrétní skladové vozy splňující vaše požadavky nebo
 • náš prodejní tým připraví nabídku na přesně specifikovaný vůz splňující všechny vaše požadavky
 • po úhradě předem dohodnuté výše zálohy vámi vybrané skladové vozidlo dovezeme do našeho showroomu a zajistíme následující:
  • výhodné financování nákupu vozu
  • možnost koupě protiúčtem vašeho stávajícího vozu
  • přihlášení vozidla do registru vozidel
  • předání vozu v našem showroomu
  • pojištění (povinné, havarijní i GAP)
  • rozšířenou záruku (tovární i speciální)

Prodejem vozu naše služby zákaníkům nekončí, naopak teprve začínají. Postaráme se o vás samozřejmě i dále: zajistíme kompletní servis vašeho vozu (samozřejmostí bude náhradní vůz po dobu servisu), řešení pojistných událostí, péči o interiér i exteriér vašeho nového vozu.

 

Navštivte náš showroom

Na konci léta 2017 jsme v Praze otevřeli nový showroom EMOTION CARS s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Navštivte nový a příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený perosonál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše nové centrum naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol (areál bývalého dealerství Ford), otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu prostřednictvím našeho prodejního týmu
Zaškrtnutím políčka souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů do databáze zákazníků, za účelem další nabídky našich služeb (nepovinné)