Služby

 

AUTA NA OBJEDNÁVKU

V případě, že jste si nevybrali z naší nabídky, nabízíme vám možnost objednávky vozu dle přesné individuální specifikace.

 • společně vybereme specifikaci vámi poptávaného vozu (rok výroby, najeté kilometry, výbava, cena atd.)
 • náš prodejní tým připraví nabídku na konkrétní vozy splňující vaše požadavky
 • po výběru toho správného vozu provedeme důkladné prověření jeho:
  • původu - ověření záznamu v registru odcizených vozidel a databáze leasingových společností, zda-li není zatíženo právem třetí osoby
  • servisní historie - ověření skutečného stavu ujetých kilometrů, kompletní servisní historie
  • technického stavu - ověříme, zda-li bylo/nebylo vozidlo havarované a případně v jakém rozsahu byla provedena oprava a vůz podrobíme důkladné kontrole všech podstatných součástí vozidla
 • po úhradě předem dohodnuté výše zálohy vám vybrané vozidlo dovezeme do našeho showroomu a zajistíme následující:
  • případné financování nákupu vozu
  • možnost koupě protiúčtem vašeho stávajícího vozu
  • přihlášení vozidla do registru vozidel (v případě potřeby včetně STK)
  • pojištění (povinné, havarijní i GAP)
  • rozšířenou záruku (na nové i ojeté vozy)

Prodejem vozu naše služby zákaníkům nekončí. Postaráme se o vás i dále: zajistíme kompletní servis vozu, řešení pojistných událostí včetně prodloužené záruky (jsme autorizovaným servisem), péči o interiér i exteriér vašeho nového vozu. Navštivte samostatnou stránku věnovanou pouze individuální objednávce vozu.

VÝKUP VOZŮ

Specializujeme se na výkup zánovních vozů vyšší střední třídy, nicméně vykupujeme vozy všech značek i druhů. Váš automobil od vás nejen odkoupíme, ale také se postaráme o veškeré formality spojené s prodejem a za vůz převezmeme záruku a odpovědnost.

Než podlehnete slibům jiných prodejců, přijeďte se k nám přesvědčit, že u nás slovo platí a že vše lze vyřešit rychle a seriózně. Ocenění vozu trvá obvykle několik desítek minut a pokud zákazník souhlasí s nabídnutou cenou, jsme připraveni ihned konat. Následuje tak podpis smlouvy a okamžité vyplacení hotovosti. Problém nenastane ani ve chvíli, kdy je vůz předmětem leasingu nebo úvěru. I takový vůz vykoupíme a váš finanční závazek vůči bance od vás samozřejmě převezmeme. Navštivte samostatnou stránku věnovanou pouze výkupu vozů.

FINANCOVÁNÍ NÁKUPU VOZU

Chceme vám ukázat a dokázat, že financování nákupu ojetého vozu úvěrem je velmi výhodné a naprosto transparentní. Díky dlouholetým zkušenostem máme pro vás vyjednány ty nejlepší podmínky s renomovanými úvěrovými společnostmi. A díky tomu jsme levnější a hlavně rychlejší než v bankách. Naše prodejní ceny jsou a vždy budou stejné při platbě v hotovosti i na úvěr. Tato informace by měla být pro vás velmi důležitá. U nás vám vždy předem řekneme výslednou měsíční splátku a vy si tak můžete spočítat, kolik vás nový vůz ve skutečnosti bude opravdu stát. Vše zcela transparentně.

S naším speciálním programem EMOTION CARS "OPERÁK" získáte nízké měsíční splátky, tolik vyžadovanou flexibilitu a hlavně jasné podmínky celého financování. Při pořízení vozu společně stanovíme zůstatkovou cenu vozu (poslední navýšenou splátku), se kterou pak můžete po celou dobu financování počítat.

Navíc rozhodnoutí o způsobu ukončení smlouvy můžete vyslovit až v průběhu resp. na konci financování. Právě to může být někdy velmi důležitý faktor, protože i vaše potřeby se mohou v budoucnu měnit. Navštivte samostatnou stránku věnovanou pouze nabídce EMOTION CARS "OPERÁK".

ROZŠÍŘENÉ ZÁRUKY NA NOVÉ I OJETÉ VOZY

Ve spolupráci se skupinou DEFEND INSURANCE GROUP jsme připravili ošetření rizik spojené s nákupem ojetého automobilu. V dnešní době se tedy nemusíte bát koupit vůz, který již nemá tovární záruku. Při nákupu vozu v EMOTION CARS se tak nemusíte obávat budoucích problémů s vozem. Každý náš zákazník získává jedinečnou možnost zakoupit vozidlo s plnohodnotnou zárukou na mechanické i elektrické součástky vozu. Navštivte samostatnou stránku věnovanou pouze rozšířeným zárukám.

AUTOPŮJČOVNA

Naším cílem je komplexní péče o naše zákazníky. A jsou chvíle, kdy je potřeba využít služeb autopůjčovny. Ať už potřebujete jen náhradní vůz po dobu servisu nebo dlouhodobý pronájem vozu na dovolenou, naše autopůjčovna tu je pro vás. Vybírat můžete z nabídky 4 kategorií vozů, nabízíme široké spektrum automobilů předních výrobců, profesionální a hlavně spolehlivé služby. Autopůjčovna EMOTION CARS nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů našim zákazníkům a obchodním partnerům. Navštivte samostatnou stránku věnovanou pouze naší autopůjčovně.

POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Díky mnohaletým obchodním vztahům s jedním z největších makléřů, máme pro své zákazníky ty nejlepší podmínky na trhu. Nabízíme maximální možné slevy. Přijďte se přesvědčit, že pojištění vozu je ta poslední věc, která by měla ovlivnit výběr vozu. Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu vlastníkovi vozidla, provozovateli/držiteli vozidla či řidiči vozidla, tedy všem osobám, které odpovídají za újmu způsobenou provozem vozidla.

Kromě povinného ručení nabízíme samozřejmě sjednání také havarijního pojištění. A to za stejně výhodných podmínek, troufáme si říčt, že na nejlepších možných podmínek na našem trhu. Havarijní pojištění slouží k ochraně auta před škodou způsobenou přírodními živly nebo škodou způsobenou havárií, odcizením, vandalismem či při neoprávněném užití auta. Při uzavření havarijního pojištění vám pojišťovna v uvedených případech vyplatí náhradu škody, kterou na automobilu utrpíte. Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním autě, v případě zavinění druhou osobou je škoda hrazena z povinného ručení viníka.

POJIŠTĚNÍ GAP

GAP je speciální doplňkové pojištění (připojištění) k havarijnímu pojištění. Proč byste si měli GAP pojištění sjednat? Většina havarijních pojistek je totiž sjednána na cenu obvyklou (tedy na cenu, která odpovídá ceně vozidla těsně před havárií) a při jeho totálním zničení či dokonce odcizení pojistné plnění nestačí na nákup stejného nového vozu. Speciální pojištění GAP ale tento nedostatek řeší a při totálním zničení či odcizení bude vyplaceno pojistné plnění v hodnotě nového vozu.

AUTOSERVIS

Naším cílem je mít všechny potřebné služby na jednom místě. Důležité je, že se o vás postaráme i po koupi vozu. Pro naše zákazníky garantujeme zvýhodněnou hodinovou sazbu a slevu na náhradní díly. Náš autoservis pro vás zařídí veškeré záruční i pozáruční opravy. Také jsme autorizovaným servisem pro řešení záručních oprav z prodloužené záruky DEFEND Insurence.

PNEUSERVIS

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. Prodáváme pneumatiky nové i použité všech rozměrů a značek, včetně duší a příslušenství. V široké nabídce jsou zastoupeny všechny renomované značky od běžných po méně známé. Výběr vhodné pneumatiky s vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího vašim požadavkům.

PÉČE O INTERIÉR I EXTERIÉR VAŠEHO VOZU

Pravidelnou péčí o interiér i exteriér svého vozu prodloužíte životnost jeho jednotlivých částí a vytvoříte příjemně čisté a voňavé prostředí pro vaše cestování. Pravidelné mytí vozu je také zásadním předpokladem pro zachování kvalitního laku karoserie. Chce to však více než jenom vodu se saponátem. Pro opravdovou ochranu před nepříznivými podmínkami vnějšího prostředí doporučujeme speciální nanokeramickou ochranu vašeho vozu.

Nejnovější ochranné nanokeramické produkty radikálně zvyšují odolnost laku proti poškrábání, zabraňuje usazení nečistot, odráží škodlivé UV záření či dokonce minimalizuje škody od posprejování.

Náš prodejní tým

Petr Cích Vedoucí prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
Martin Šnebergr Vedoucí provozovny + 420 720 022 912 snebergr@emotion-cars.cz
Recepce Prodej vozů / Autoservis + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu prostřednictvím našeho prodejního týmu
Zaškrtnutím políčka souhlasíte se zpracováním a uložením osobních údajů do databáze zákazníků, za účelem další nabídky našich služeb (nepovinné)

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým zákazníkem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno
Za účelem zlepšení našich služeb využívají naše stránky EMOTION CARS soubory cookies. Rozumím a souhlasím.