Zástava vozů

V dnešní nelehké době se může do složité finanční situace dostat téměř kdokoliv. A proto jsme spustili novou službu autozastavárny, abychom vám v obtížných finančních chvílích pomohli. Díky zástavě svého vozu se k hotovosti dostanete rychle, navíc bez složitého papírování a s minimální časovou náročností.

Zástava vozů rychle, transparentně a hlavně diskrétně

Zabýváme se zástavou všech druhů osobních vozidel, motocyklů, nákladních vozů ale i vodních skůtrů nebo lodí. Celý proces je velmi jednoduchý, kontaktujte nás telefonicky na + 420 720 022 913, e-mailem na info@emotion-cars.cz a nebo prostřednictvím On-line žádosti. Vše ostatní následně vyřídíme osobně přímo v našem showroomu na adrese Plzeňská 130/221, Praha 5 - Motol.

Absolutní diskrétnost je u nás naprostou samozřejmostí. Ujišťujeme vás, že žádná třetí osoba neobdrží žádné informace o vaší osobě či společnosti, stejně tak detaily sjednaného obchodu zůstanou důvěrné mezi námi a vámi.

Výhody a důvody, proč využít vůz jako zástavu?

Jak celý proces zástavy vozu probíhá?

1. Ozvěte se nám

Celý proces je velmi jednoduchý, kontaktujte nás telefonicky na + 420 720 022 913, e-mailem na info@emotion-cars.cz a nebo prostřednictvím On-line žádosti. Vše ostatní následně vyřídíme osobně přímo v našem showroomu na adrese Plzeňská 130/221, Praha 5 - Motol.

2. Vůz oceníme na skutečnou hodnotu

Konkrétní hodnotu vašeho vozu ocení naší proškolení zaměstnanci. Zkoumáme interiér i exteriér vozu. Dále je třeba důkladně prohlédnout stav motoru i to, zda součástky nerezivějí. Naši technici si prohlédnou i karoserii vč. podvozku, zda u ní nedochází ke značné korozi. Všechny zjištěné závady se uvedou do protokolu o prohlídce a podle toho se následně vypočítá cena.

3. Domluvíme podmínky zástavy

Maximálně se vám přizpůsobíme. Vlastní finanční situaci znáte nejlépe vy sami a proto necháme zcela na vás, na jak dlouho naše služby využijete. Po dohodě si vůz můžeme vyzvednout i přímo u vás. A v případě, že svůj vůz budete potřebovat využívat i nadále, jednoduše si jej ponecháte.

4. Podepíšeme smlouvu

Seznámíte se se smlouvou o zástavě vozu a získáte přehled o tom, v jaké výši se bude pohybovat úročení, poplatky a na jak dlouho váš vůz do zástavy vlastně dáváte. Pokud budete se vším souhlasit, smlouvu následně ihned podepíšeme a společně s podpisem vyřídíme i poslední drobné formality.

5. Následuje okamžitá výplata peněz

Jakmile spolu vše vyřídíme a podepíšeme, obratem vám vyplatíme dohodnutou částku - a to v hotovosti nebo převodem na váš bankovní účet. Peníze u sebe můžete mít už za 30 minut od podpisu smlouvy. Na co peníze použijete, je zcela na vás.

6. Vykoupení vozu / zrušení zástavy

S poslední splátkou dochází k ukončení smlouvy o zástavě vozu a následně vám již nebudou plynout žádné další závazky. V případě, že jste měli vůz po dobu zástavy zaparkovaný u nás, můžete si jej nyní bez problémů vyzvednout a opět začít naplno využívat.

 

Emotion Cars
 

Náš prodejní tým

Petr Cích Vedoucí prodeje + 420 720 022 916 cich@emotion-cars.cz
Vladimír Kozderka Vedoucí servisu + 420 720 022 912 kozderka@emotion-cars.cz
Michal Parkán Prodejce + 420 720 022 914 parkan@emotion-cars.cz
Kateřina Svobodová Recepce / Administrativa + 420 720 022 913 info@emotion-cars.cz
David Jiřík Spolumajitel / Auta na objednávku + 420 777 807 126 jirik@emotion-cars.cz

Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého dotazu
Souhlasím s uložením osobních údajů do databáze, za účelem nabídky našich služeb (nepovinné)

Tento formulář je chráněn Google reCAPTCHA. Odesláním souhlasíte s informacemi o zpracování údajů a podmínkami služby.

Navštivte náš showroom

EMOTION CARS, to je autosalon s nabídkou zánovních, předváděcích a referenčních vozů. U nás naleznete pouze kvalitní vozy všech značek, vždy v perfektním technickém stavu a ve většině případů ještě s tovární zárukou přímo od automobilky.

Budeme vám partnerem, který se na trhu skutečně vyzná a pomůže vám najít váš vysněný vůz. S každým zákazníkem jednáme vždy na rovinu. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že je vůz opravdu v pořádku.

Navštivte náš příjemně zařízený autosalon, kde na vás čeká odborně vyškolený personál, který je připraven splnit každé vaše přání. Naše centrum EMOTION CARS naleznete na adrese Plzeňská 221, Praha 5 - Motol, otevřeno máme od pondělí do soboty.

EMOTION CARS

Plzeňská 130/221
150 00 Praha 5 - MotolGSM: + 420 720 022 913
e-mail: info@emotion-cars.cz
Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00
Neděle: zavřeno